INČUKALNA PAMATSKOLA

Lekcija “Traumatisma profilakse”.

Lai nostiprinātu zināšanas par to, kā izvairīties no dažādu traumu iegūšanas, 30.septembrī skolā viesojās Slimību profilakses un kontroles centra pārstāve, kas 4.-5. klašu skolēniem lasīja lekciju par traumatisma profilaksi.

Lasīt tālāk ...

Par tīrām rokām

Lai palīdzētu attīstīt izpratni un iemaņas par pareizu roku mazgāšanu 2.oktobrī pie 1.klasēm ciemojās Slimību profilakses un kontroles centra pārstāvji.

Lasīt tālāk ...

Vecākiem par atkarībām

19.septembrī plkst. 18.00 Inčukalna pamatskolā seminārs „Par bērnu un pusaudžu atkarību izraisošu vielu lietošanas un procesu atkarības pazīmju agrīnu atpazīšanu, profilaksi un palīdzības iespējām”.

Lasīt tālāk ...

Par veselīgu dzīvesveidu

 

Piektdien 19.maijā pie 2.a un 2.b klases viesojās grupas " GAIN FAST" solists, viens no ielu vingrotāju aizsācējiem Latvijā un visādi citādi aktīvs cilvēks Kaspars Zlidnis.

Lasīt tālāk ...

Svarīgi par atbildību

IMG 0321 300x200Mūsu skolu – Inčukalna pamatskolu – 11. janvārī apciemoja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas iecirkņa nepilngadīgo lietu inspektores I. Niedrīte un I. Ābelīte, lai atgādinātu mums par atbildību.
Inspektores stāstīja par administratīvo atbildību, kas iestājas jau no 14 gadiem. Viņas mums pastāstīja arī par administratīva rakstura piespiedu līdzekļiem no 11 līdz 18 gadiem. Tie ir – brīdinājums, pienākums atlīdzināt zaudējumu, uzvedības

Lasīt tālāk ...

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Siguldas novads, LV-2141

e-pasts:

incukalna.pamatskola@sigulda.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@sigulda.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.nikitina@sigulda.lv

Kā mūs atrast...