Tautasdziesma, kas tu esi?

 
Tuvojoties Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienai, Inčukalna pamatskolā ar koncertu "Tautasdziesma, kas tu esi?" viesojās grupas "Sudden lights" dalībnieki Andrejs Reinis Zitmanis un Kārlis Matīss Zitmanis. Norises mērķis bija aktualizēt latviešu folkloru, īpašu uzmanību veltot tautasdziesmai kā tradīcijai, taču atklājot tautas mūzikas, džeza un popmūzikas simbiozes iespējas.

IMG_7664-Titul.jpg29. aprīlī, pie mums Inčukalna pamatskolā viesojās dzejniece, ilustratore, komiksu māksliniece Lote Vilma Vītiņa un dzejnieks, dramaturgs Roberts Vilsons. Viesi kopā ar mūsu 6.-7. klašu skolēniem iepazina un apguva veidus, kā radīt komiksus, savukārt 8.-9. klašu skolēni darbojās izzinošā "Grāmatu rakstīšanas un izdošanas darbnīcā". Skolēni izvēlējās iedvesmas grāmatu, lai veidotu savas grāmatas stāstu.

Projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros šī gada 23. novembrī mūsu skolas bērniem bija iespēja personīgi iepazīties ar sev mīļu latviešu bērnu grāmatu autori Luīzi Pastori. 4.a un 4.b klases bērni varēja labāk iepazīt rakstnieka profesiju, uzdodot dažādus jautājumus par to kā top stāsti, grāmatas.

Inčukalna pamatskolā š.g. 9.maijā viesojās Nila Īles mūzikas studija, piedāvājot 1.-6. klašu skolēniem izbaudīt un radoši līdzdarboties izglītojošā, muzikālā darbnīcā ritma un skaņu pasaulē.

Šī gada 6. un 7.oktobrī programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros Inčukalna pamatskolā viesojās SIA „P.N.R”, kura pavisam netradicionālā veidā bērniem deva iespēju palūkoties un literāro daiļdarba būtību, mākslu un mūziku.

 

MISIJA
  Veidot pozitīvu, labvēlīgu un drošu izglītības vidi, pedagogu savstarpējā sadarbībā organizēt un īstenot mūsdienīgu uz izglītojamo centrētu izglītības procesu

 VĪZIJA
  Skolēns - zinātkārs, atbildīgs, inteliģents un ieinteresēts savas personības izaugsmē

 MOTO
  Skola, kurā ciena, sadarbojas un izprot!

  

pasakumu kalendars

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,
Inčukalna pag., Siguldas novads, LV-2141
e-pasts:
incukalna.pamatskola@sigulda.lv
Direktore:  Agnese Kalniņa
mob. tālrunis: 29491243
e-pasts: agnese.kalnina@sigulda.lv
Direktora vietniece:
māc. jaut. Irēna Ņikitina
mob. tālrunis: 29145337
e-pasts: irena.nikitina@sigulda.lv

Skolas darba laiks vasaras periodā:
Administrācija pieejama darba dienās no plkst. 9:00-14:00.

Pirmsskolas grupas no plkst. 7:00-19:00

Klātienes vizīti var pieteikt rakstot uz skolas e-pastu:incukalna.pamatskola@sigulda.lv 

vai zvanot pa telefonu t. 29491243

 

 

uzraksts kaatrast

pieejamiba 2


Mājas lapas iepriekšējā versija

Ieraudzīji kļūdu, neklusē!
Esi aktīvs!
Raksti uzincukalna.pamatskola@sigulda.lv


 

ministrija balta