Pieejamības rīki

INČUKALNA PAMATSKOLA

Muzikālā darbnīca

Inčukalna pamatskolā š.g. 9.maijā viesojās Nila Īles mūzikas studija, piedāvājot 1.-6. klašu skolēniem izbaudīt un radoši līdzdarboties izglītojošā, muzikālā darbnīcā ritma un skaņu pasaulē.

Darbnīcā caur kopīgu instrumentu saspēli bērni un jaunieši tika iepazīstināti ar dažādiem perkusiju instrumentiem no visas pasaules, bija iespēja iepazīt skaņas daudzveidīgo burvību un izmēģināt dažādu tautu skaņu instrumentus (perkusijas), kas nereti tiek izmantoti arī kā efekti filmu skaņu celiņu veidošanā. Skolēni guva pirmās iemaņas ritma spēlē, veidoja kopīgas muzikālas kompozīcijas pieredzējušu pasniedzēju vadībā.
Šī bija neaizmirstama saruna mūzikas valodā, kuras laikā katram bija iespēja ne tikai skatīties un klausīties, bet pieskarties, izmēģināt un izbaudīt piedāvatos mūzikas instrumentus. Šāda muzikālā saruna caur instrumentu nereti palīdz atvērties pat visnoslēgtākajam skolēnam un darboties ar visiem kopā, kā arī iedvesmo ne vienu vien skolēnu turpināt attīstīt sevi muzikālā jomā arī turpmāk.
Muzikālā darbnīca Inčukalna pamatskolā rīkota kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros.

Rakstu sagatavoja Liene Sola

ozio_gallery_nano

 

 

 

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Siguldas novads, LV-2141

e-pasts:

incukalna.pamatskola@sigulda.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@sigulda.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.nikitina@sigulda.lv

Kā mūs atrast...