Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Inčukalna pamatskola - Veselības lekcijas skolēniem

INČUKALNA PAMATSKOLA

Veselības lekcijas skolēniem

Slimību profilakses un kontroles centrs sadarbībā ar biedrību “Papardes zieds” īstenoja izglītojošos pasākumus skolēniem 

 

par seksuālās un reproduktīvās veselības jautājumiem Eiropas Sociālā fonda projekta “Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietējā mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās” (identifikācijas nr. 9.2.4.2/16/I/106) ietvaros. Projekta mērķis ir nodrošināt veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu pieejamību pašvaldību iedzīvotājiem.
Inčukalna pamatskolā izglītojošo nodarbību kopumi 5.a, 6. un 7. klasēm notika 2019. gada 4. un 5. februārī.
Nodarbību mērķis bija izglītot skolēnus par seksuālās un reproduktīvās veselības jautājumiem, sekmējot veselības saglabāšanu un uzlabošanu, veicinot prasmju attīstību uzņemties lielāku atbildību par savu veselību, uzlabot zināšanas, sekmēt veselības paradumu maiņu, tādējādi samazinot saslimstību ar slimībām, kuru attīstību ietekmē katra indivīda dzīvesveida paradumi.
Izglītojošo nodarbību programmu un izdales materiālus ir veidojuši medicīnas, psiholoģijas un izglītības jomas speciālisti sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru. Nodarbības vadīja sabiedrības veselības speciālisti, jauniešu konsultanti. Nodarbībās tika izmantotas neformālās izglītības metodes, veicinot iespējami aktīvu skolēnu iesaistīšanos un līdzdarbošanos.

Rakstu sagatavoja Agnese Kalniņa

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Inčukalna novads, LV-2141

e-pasts: incukaln@latnet.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@incukalns.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.n@inbox.lv

Kā mūs atrast...