Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Inčukalna pamatskola - Veselīga uztura olimpiāde

INČUKALNA PAMATSKOLA

Veselīga uztura olimpiāde

17. oktobrī Inčukalna pamatskolā norisinājās „Veselīga uztura olimpiāde” 4.a un 4.b klasei.

 

Katra klase tika sadalīta divās komandās. Bija dažādi interesanti uzdevumi, kā piemēram, stafete „Produktu grupas”, kur dotie attēli bija jāievieto norādītajos groziņos- olbaltumvielas, ogļhidrāti, tauki, augļi un dārzeņi. Nākošais uzdevums bija „Cukura detektīvs”-tika pārbaudītas skolēnu zināšanas un prasmes atrast uz produkta etiķetes norādīto cukura daudzumu un izmantot iegūto informāciju praktiski- aprēķināt uzdevumu. „Veselīgie Latvijas gardumi”- bija jāsaliek puzle, kur attēlotajam gardumam vajadzēja atrast nosaukumu. „Veselīga uztura šķīvis” un „Veselīgie našķi”- bija doti šķīvji un vajadzēja sakārtot produktus pareizā secībā. Noslēgumā bija teorētisko zināšanu pārbaude „Vai zini?” Skolēni atbildēja ar „jā”vai „nē”. Par katru veikto uzdevumu komanda saņēma punktus, bet tā komanda, kas to veica ātrāk, saņēma papildus punktu.
Četru komandu sacensībā uzvarēja 1. grupa- 84 punkti un tie bija 4.b klases skolēni Marija Timoškēviča, Marija Kuzmina, Linda Katrīna Vanaga, Emīls Hoņavko, Ernests Kalniņš, Katrīne Vecgrāve, Kārlis Doriņš. Savukārt, otra 4.b klases komanda ieguva 65 punktus, 4.a klases 3. komanda -59 punktus un 4. komanda- 63 punktus.
Šai olimpiādei gatavojāmies ilgi un ļoti rūpīgi. Prieks par iegūtajām zināšanā un paldies organizatoriem par skolēnu saistošajiem un interesantajiem uzdevumiem!

Rakstu sagatavoja Ivita Akmentiņa

ozio_gallery_nano

 

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Inčukalna novads, LV-2141

e-pasts: incukaln@latnet.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@incukalns.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.n@inbox.lv

Kā mūs atrast...