Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Inčukalna pamatskola - Par tīrām rokām

INČUKALNA PAMATSKOLA

Par tīrām rokām

Lai palīdzētu attīstīt izpratni un iemaņas par pareizu roku mazgāšanu 2.oktobrī pie 1.klasēm ciemojās Slimību profilakses un kontroles centra pārstāvji.

 

Skolēniem tika sniegta informācija par roku mazgāšanas nozīmi un nepieciešamību, iespējamām negatīvajām sekām nepareizas un paviršas roku mazgāšanas gadījumā, kā arī par pareizu roku mazgāšanas tehniku un regularitāti.
Lekcijas laikā skolēniem bija iespēja noskatīties animācijas filmu "Par Janča punci un tīrām rokām" un iesaistīties diskusijā par tajā redzēto, kā arī piedalīties eksperimentā ar luminiscējošo pulveri un UV lukturīšiem, lai izpratsu mikrobu izplatīšanās principus un novērtētu roku mazgāšanas tehnikas nozīmi. Skolēni strādāja arī grupās ar dažādiem uzdevumiem.
Lai palīdzētu bērniem saglabāt un nostiprināt iegūtās zināšanas, viņiem tika dāvināti dažādi informatīvi materiāli, uzlīmes ar pareizas roku mazgāšanas attēliem, kā arī roku dvielīši.

 

Rakstu sagatavoja Lana Vanaga

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Inčukalna novads, LV-2141

e-pasts: incukaln@latnet.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@incukalns.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.n@inbox.lv

Kā mūs atrast...