Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Inčukalna pamatskola - Par veselīgu dzīvesveidu

INČUKALNA PAMATSKOLA

Par veselīgu dzīvesveidu

 

Piektdien 19.maijā pie 2.a un 2.b klases viesojās grupas " GAIN FAST" solists, viens no ielu vingrotāju aizsācējiem Latvijā un visādi citādi aktīvs cilvēks Kaspars Zlidnis.


          Šīs lekcijas tēma bija " Veselīgs dzīvesveids". Sākumā Kaspars Zlidnis bērniem pastāstīja par sevi un to kā tad aizsācies viņa veselīgais dzīvesveids. Sarunas gaitā bērni pastāstīja par to, kāds  sporta veids patīk un padodas vislabāk, un kāda būs viņu profesija. Turpinājumā Kaspars Zlidnis  iepazīstināja ar fiziskajām īpašībām, kuras bērniem pašiem vajadzēja demonstrēt ar konkrētiem vingrinājumiem. Skolēniem bija jāsagatavo mājasdarbs par veselīgu dzīvesveidu un tad to vajadzēja pastāstīt arī pārējiem.
        Nenoliedzami bērniem vispatīkamākā daļa bija izkustēšanās, pildot dažādus fiziskos vingrinājumus. Paldies Kasparam Zlidnim par interesanto lekciju! Paldies 2.a un 2.b klases vecākiem, kas atbalstīja mūsu ideju!

Sagatavoja Ivita Akmentiņa

ozio_gallery_nano

 

 

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Inčukalna novads, LV-2141

e-pasts: incukaln@latnet.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@incukalns.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.n@inbox.lv

Kā mūs atrast...