Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Inčukalna pamatskola - 9.a klase virtuāli viesojās Ogres tehnikumā

INČUKALNA PAMATSKOLA

9.a klase virtuāli viesojās Ogres tehnikumā

10. februārī visi 22 Inčukalna pamatskolas skolēni klases stundas laikā, sadarbojoties ar Ogres tehnikuma 2 skolotājām, viesojās tehnikumā.

 

Mūsdienās, kad fiziskā ceļošana un došanās klātienes karjeras izglītības braucienos ir ļoti ierobežota, mēs izmantojām iespēju tiešsaistē apmeklēt Ogres tehnikumu. Mums palīdzēja klases audzinātāja Lilita Atare un divas Ogres tehnikuma skolotājas Inga Lišmane un Inese Kaupuža. Viņas interesanti un saistoši pastāstīja par izglītības un ārpusklases nodarbību iespējām Ogres tehnikumā, par dzīvošanu dienesta viesnīcā, stipendiju sistēmu, iestāšanos skolā, mācību procesu, sportošanu, beigu eksāmeniem un daudz ko citu. Sapratām, ka tā ir ļoti piemērota skola tālākai izglītībai pēc 9.klases.
Tagad ir svarīgi centīgi mācīties, lai labi beigtu pamatskolu, jo, lai iestātos, piemēram, Ogres tehnikumā, ir vajadzīga pēc iespējas augstāka vidējā atzīme. Paldies skolotājām par interesanto stundu!

9.a klases skolēni un audzinātāja

 

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Inčukalna novads, LV-2141

e-pasts: incukaln@latnet.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@incukalns.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.n@inbox.lv

Kā mūs atrast...