Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Inčukalna pamatskola - Pasaules vides diena

INČUKALNA PAMATSKOLA

Pasaules vides diena

Pasaules vides diena kopš 1972. gada ir lielākais vides aizsardzības pasākums, kas mobilizē valdības, uzņēmējus un iedzīvotājus meklēt kopīgus risinājumus dabas saglabāšanai. 2021.gada tēma ir “Ekosistēmas atjaunošana”.

Erasmus+ projekta “Kopā pārmaiņu vējos” dalībvalstis prezentē savas valsts, pilsētas vai ciemata apkārtējo vidi īsā video.
Četru dalībvalstu ( Rumānijas, Turcijas, Itālijas un Portugāles) skolēni vēl joprojām apgūst šī mācību gada gudrības - gan attālināti, gan klātienē (Portugālē), kamēr Latvijā bērniem ir iespēja sākt baudīt vienmēr ilgi gaidīto brīvlaiku. Arī nedaudz vasarīgāks laiks jau ir iestājies. Varam izmantot to, ar ko esam bagāti – mežus, pastaigu takas, velo maršrutus. Drīz varēsim sadūšoties arī uz peldi atklātā ūdens tilpnē. Tomēr ir lieliski, ka pie mums varam izbaudīt visus četrus gadalaikus!

Mūsu VIDEO

Rakstu sagatavoja Zinta Nolberga

 

 

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Siguldas novads, LV-2141

e-pasts: incukaln@latnet.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@incukalns.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.n@inbox.lv

Kā mūs atrast...