Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Inčukalna pamatskola - Kopā ziemas noskaņās

INČUKALNA PAMATSKOLA

Kopā ziemas noskaņās

Erasmus+ projekta "Together... in the Winds of Change" partneru skolas Itālijā, Portugālē, Rumānijā, Turcijā un Latvijā visas strādā attālināti. Skolas darbi tiek pildīti internetā, sūtīti caur e-pastiem. Situācija visās nosauktajās valstīs ir samērā līdzīga.

Vēl decembrī varējām ierakstīt videosveicienu, kurā dziedājām Ziemassvētku dziesmas, taisījām apsveikumus un sūtījām partneru skolām - gan digitāli, gan izmantojot parasto pastu. Apsveikums no Portugāles, piemēram, ceļoja līdz mums veselu mēnesi - laikam ar ziemeļbriežu kamanām.
Līdz 9. februārim notika visu 5 dalībvalstu skolēnu, skolotāju un vecāku balsošana par projekta talismanu. Balsojumā piedalījās 1470 cilvēki un uzvarēja Turcijas skolas piedāvātā lelle ar svārkiem dalībvalstu karogu krāsās. Žēl, bet mūsu 7.klases skolnieces Martas Ūtēnas ideja par krustdūrienā izšūtu aproci, kurā redzam visu dalībvalstu karogus, kuru realizēja skolotāja Ivita Akmentiņa - neguva pietiekami lielu atbalstu. Par aproci nobalsoja 11,7 %, tas ir 167 balsotāji.
Ilgstoša sēdēšana pie datora ietekmē gan garīgo pašsajūtu, gan fizisko veselību. Tāpēc projekta ietvaros skolēni tika aicināti fotografēt savas ziemas aktivitātes, savas pastaigas dabā. Arī dabas skatus, kas šajās valstīs ir krasi atšķirīgi. Visu februāri skolēni sūtīja savas bildes skolotājiem, kuri, savukārt, šīs bildes atlasīja, apstrādāja un apkopoja. Ir izveidots ziemas bilžu video. Ziema jau pavisam drīz nozudīs kā nebijusi, gaidām pavasari un ceram uz drīzu tikšanos klātienē ne vien ar saviem skolas biedriem, bet arī ar partneru skolu bērniem. Kādreiz šim brīdim ir jāpienāk!

Projekta dalībvalstu ziemas bilžu video var skatīt ŠEIT

Rakstu sagatavoja Zinta Nolberga

ozio_gallery_nano

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Inčukalna novads, LV-2141

e-pasts: incukaln@latnet.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@incukalns.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.n@inbox.lv

Kā mūs atrast...