Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Inčukalna pamatskola - Erasmus+ projekts "Kopā pārmaiņu vējos".

INČUKALNA PAMATSKOLA

Erasmus+ projekts "Kopā pārmaiņu vējos".

Mūsu skolas bērni kopā ar skolotājiem šogad ar aizrautību un ļoti aktīvi iesaistās Erasmus+ projektā - "Together ... in the Winds of Change" - Līguma Nr: 2020-1-PT01-KA229-078403_4.  Projekta dalībvalstis ir Latvija, Rumānija, Itālija, Portugāle un Turcija.

 Iesaistīšanās projektā prasa daudz darba un laika. Katru mēnesi ir paredzēts kāds uzdevums. Lai gan nezinām, vai kādreiz būs iespēja iepazīt katras dalībvalsts skolas bērnus klātienē, tas neliedz iespēju ar prieku pastāstīt un iepazīstināt ar sevi arī neklātienē. Septembrī katras dalībvalsts bērni sagatavoja prezentāciju un video par savu skolu. Lepojamies ar savu video, ko veidoja, filmēja un montēja paši bērni. Video variet aplūkot šeit: https://www.youtube.com/watch?v=SK7BotNph68&ab_channel=In%C4%8Dukalnapamatskola

Oktobrī dalībvalstu bērni mācījās, kas ir logo, talismans, lai zīmētu to skices un piedalītos vispirms iekšējā balsošanā par labāko. Balsojumam tika izvirzītas piecas skices, uzvarēja Paulas Akmentiņas skice.

 Bet tad, kad katra dalībvalsts būs iesniegusi savu labāko variantu, ceram uz uzvaru lielajā balsošanā! J

Septembrī bērni gan paši, gan ar skolotāju palīdzību, uzzināja daudz interesantus faktus par katru dalībvalsti- iepazinās arī ar dalībvalstu tautu tradīcijām, nacionālajiem simboliem, vērā ņemamiem apskates objektiem, nacionālajiem ēdieniem.

Novembrī katras dalībvalsts skolas bērni veido par savu valsti Kahoot spēli ar jautājumiem, lai noskaidrotu, ko viens par otru zina, kas vēl būtu jāuzzina. 

Šonedēļ, Eiropas veselīgā uztura dienas sakarā, angļu valodas skolotāji, sadarbībā ar mājturības skolotāju un klašu audzinātājiem, runāja par veselīgu uzturu, bērni tika aicināti mājās gatavot veselīgas, tradicionālas maltītes, dalīties ar receptēm un veidot prezentācijas, video angļu valodā.

Lepojamies ar padarītajiem darbiem un plānojam īstenot nākamos, bet par tiem pastāstīsim citreiz.

 Erasmus+ projekta “Together … in the Wind of Change” komanda un projektā iesaistītie bērni.

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Inčukalna novads, LV-2141

e-pasts: incukaln@latnet.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@incukalns.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.n@inbox.lv

Kā mūs atrast...