Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Inčukalna pamatskola - ERASMUS +

INČUKALNA PAMATSKOLA

Kopā ziemas noskaņās

Erasmus+ projekta "Together... in the Winds of Change" partneru skolas Itālijā, Portugālē, Rumānijā, Turcijā un Latvijā visas strādā attālināti. Skolas darbi tiek pildīti internetā, sūtīti caur e-pastiem. Situācija visās nosauktajās valstīs ir samērā līdzīga.

Lasīt tālāk ...

Erasmus+ projekts "Kopā pārmaiņu vējos".

Mūsu skolas bērni kopā ar skolotājiem šogad ar aizrautību un ļoti aktīvi iesaistās Erasmus+ projektā - "Together ... in the Winds of Change" - Līguma Nr: 2020-1-PT01-KA229-078403_4.  Projekta dalībvalstis ir Latvija, Rumānija, Itālija, Portugāle un Turcija.

Lasīt tālāk ...

Kā radošums iederas 21.gadsmita klasē

Radošums un IKT (informācijas un komunikācijas tehnoloģijas) bija atslēgas vārdi divu dienu daļēji attālinātajiem tālākizglītības kursiem mūsu skolā šī gada 19. un 20. maijā. Divdesmit skolas pedagogi darbojās, lai izmēģinātu iemaņas, ko septiņi skolas pedagogi 2019. gada oktobrī iemācījās kursos, ko finansēja Erasmus+ programma.

Lasīt tālāk ...

Soli pa solim augšup

2019.gada oktobra brīvlaikā septiņi mūsu skolas pedagogi piedalījās profesionālās pilnveides kursos "IKT un radošums 21.gadsimta klasē", kurus finansēja Eramsus+.

Lasīt tālāk ...

Skolotāju kursi Portugālē


Šīs vasaras jūlija pēdējā nedēļā 3 Inčukalna pamatskolas skolotāji (Kaspars Kiris, Agnese Kalniņa un Lilita Atare) devās mācību kursos uz Portugāles pilsētiņu Colares, lai gūtu jaunu pieredzi un ierosmes darbam ar skolēniem āra stundās, lietojot multisensoru pieeju bērniem, kā arī kaut nedaudz iepazītu Portugāli.

Lasīt tālāk ...

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Inčukalna novads, LV-2141

e-pasts: incukaln@latnet.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@incukalns.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.n@inbox.lv

Kā mūs atrast...