Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Inčukalna pamatskola - SKOLĒNU SASNIEGUMI

INČUKALNA PAMATSKOLA

SKOLĒNU SASNIEGUMI

Skolēnu sasniegumi 2017./18. mācību gadā

mācību olimpiādēs:

Arta Adrija Kerna - 2.vieta Pierīgas novadu skolu vizuālās mākslas olimpiādē 6.-7.klašu grupā

Marta Indriksone - atzinība Pierīgas novadu skolu vizuālās māksla olimpiādē 4.-5.klašu grupā

Samanta Asīte -atzinība Pierīgas novadu skolu vizuālās mākslas olimpiādē 8.9.klašu grupā

Samanta Asīte – 2.vieta Pierīgas novadu skolu bioloģijas olimpiādē 9.klašu grupā un izvirzīta valsts olimpiādei.

Samanta Asīte - 1.vieta Pierīgas novadu skolu vēstures olimpiādē 9.klašu grupā.

Samanta Asīte - 3.vieta Valsts bioloģijas olimpiādē.

Samanta Asīte - 2.vieta Pierīgas novadu skolu matemātikas olimpiādē 9.klašu grupā, izvirzīta valsts olimpiādei.

Samanta Asīte - 3.vieta Pierīgas novadu skolu fizikas olimpiādē

Samanta Asīte - 3.vieta Pierīgas novadu skolu mājturības un tehnoloģiju olimpiādē 8.-9.klašu grupā

Paula Zute - 3.vieta Pierīgas novadu skolu mājturības un tehnoloģiju olimpiādē

Kārlis Edvards Veide - 1.vieta Pierīgas novadu skolu matemātikas olimpiādē 6.klašu grupā

Dace Rukmane - atzinība Pierīgas novadu skolu matemātikas olimpiādē 8.klašu grupā

Dace Rukmane - 3.vieta Pierīgas novadu skolu komandu ģeogrāfijas olimpiādē

Samanta Asīte - 3.vieta Pierīgas novadu skolu komandu ģeogrāfijas olimpiādē

Harijs Šestakovskis - 3.vieta Pierīgas novadu skolu komandu ģeogrāfijas olimpiādē

Gustavs Kaplers - 3.vietu Pierīgas novadu skolu komandu Ģeogrāfijas olimpiādē

Samanta Asīte - atzinība Valsts matemātikas olimpiādē 9.klašu grupā

Samanta Asīte - atzinība Valsts vēstures olimpiādē 9.klašu grupā

Elizabete Ildena - 3.vieta Pierīgas novadu sākumskolas alternatīvajā olimpiādē "Erudīts"

Marta Siliņa - 3.vieta Pierīgas novadu sākumskolas alternatīvajā olimpiādē "Erudīts"

Katrīne Vecgrāve - 3.vieta Pierīgas novadu sākumskolas alternatīvajā olimpiādē "Erudīts"

Marija Kuzmina - 3.vieta Pierīgas novadu sākumskolas alternatīvajā olimpiādē "Erudīts"

Līva Feldmane - 2.vieta Pierīgas novadu vizuālās mākslas olimpiāde "Mazais mākslinieks"

Endija Jakovicka - 3.vieta Pierīgas novadu vizuālās mākslas olimpiāde "Mazais mākslinieks"

Marta Siliņa - 3.vieta Pierīgas novadu vizuālās mākslas olimpiāde "Mazais mākslinieks"

Arta Adrija Kerna - 1.vieta Pierīgas novadu krievu valodas alternatīvajā olimpiādē

Jekaterina Trifanova - 3.vieta Pierīgas novadu krievu valodas alternatīvajā olimpiādē

Keita Pļasunova - atzinība Pierīgas novadu krievu valodas alternatīvajā olimpiādē

Samanta Asīte - 2.vieta Latvijas atklātajā matemātikas olimpiādē

Patriks Ričards Strods - atzinība Latvijas atklātajā matemātikas olimpiādē

Kārlis Edvards Veide - atzinība Latvijas atklātajā matemātikas olimpiādē

Paula Zute - atzinība 7.klases alternatīvajā angļu valodas olimpiādē

Arta Adrija Kerna - atzinība 7.klases alternatīvajā angļu valodas olimpiādē

Kristiāns Bērziņš -atzinība 7.klases alternatīvajā angļu valodas olimpiādē

Samanta Ansfelde -atzinība 7.klases alternatīvajā angļu valodas olimpiādē

 

 

 

 

SKOLAS ADRESE:

 

Zvaigžņu 2, Inčukalns,

LV-2141

Direktors: Kaspars Kiris 

mob. tālrunis: 28451134
e-pasts: kaspars.kiris@incukalns.lv

fakss:

67977275
e-pasts: incukaln@latnet.lv

Direktora vietniece

māc. jaut.

Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.n@inbox.lv

STUNDU LAIKI:

 

0. stunda 8.10 - 8.50
1. stunda 9.00 - 9.40
2. stunda 9.50 - 10.30
3. stunda 10.40 - 11.20
pusdieno 1.-3. klase
11.20 - 11.50
4. stunda 11.50 - 12.30
pusdieno 4.-9. klase
12.30 - 13.00
5. stunda 13.00 - 13.40
6. stunda 13.50 - 14.30
7. stunda 14.40 - 15.20
8. stunda 15.30 - 16.10

Kā mūs atrast...