Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Inčukalna pamatskola - SKOLĒNU AUTOBUSI

INČUKALNA PAMATSKOLA

SKOLĒNU AUTOBUSI

Skolēnu autobusa braukšanas grafiks 2019./2020.m.g.

SETRA , GP 1352

                   I reiss                                              

7.25 - Inčukalna pamatskola

7.30 - pietura “Indrāni” saskaņota         

7.35 - Gauja (laukums pie ūdenstorņa)                                                     

7.55 - Vangažu vidusskola    

8.00 - Vangažu stacija                              

8.10 - Vangažu vidusskola                                   

8.20 - DUS “Totāls”                                             

8.25 - Inčukalna pamatskola

8.30 - pietura “Indrāni”

8.35 - Gauja (laukums pie ūdenstorņa)

8.40 -  pietura “Sēnīte”

8.50 - Inčukalna pamatskola  

                   II reiss                                                        III reiss

13.55 - Inčukalna pamatskola                                     16.20 - Inčukalna pamatskola

14.00 - pietura “Indrāni”                                              16.25 - pietura “Indrāni”

14.05 - Gauja (pietura „Gauja”)                                     16.30 - Gauja (pietura „Gauja”)

14.10 - DUS “Totāls”                                                     16.45 - Vangažu vidusskola

14.20 - Vangažu vidusskola                                        17.00 - Vangažu stacija

14.30 - Vangažu stacija                                               17.05 - pietura “Indrāni”

14.40 - pietura “Indrāni”                                             17.10 - Gauja (pietura „Gauja”)

14.45 - Gauja (pietura „Gauja”)                                     17.15 - pietura “Sēnīte”        

15.00 - Inčukalna pamatskola                                     17.20 - Inčukalna pamatskola

 

Volkswagen Crafter, HR 4602

      I reiss

7.30 – Egļupe (pie bērnu rotaļu laukuma)

7.45 – Inčukalna pamatskola

8.00 – Vangažu vidusskola

8.30 – Kārļzemnieki (Kārļzemnieki 4)

8.45 – Inčukalna pamatskola

      II reiss - pirmdienās

11.00 – Inčukalna Tautas nams

11.05 – pietura “Indrāni”

11.10 – Gauja (laukums pie ūdenstorņa)

11.20 – Kārļzemnieki (Kārļzemnieki 4)

      III reiss

16.00 – Inčukalna pamatskola

16.10 - Kārļzemnieki (Kārļzemnieki 4)

16.20 – Vangažu vidusskola

16.30 – Kļavas (laukums pie Valdes)

16.40 – Inčukalna pamatskola

16.55 – Egļupe (pie bērnu rotaļu laukuma)

17.10 – Inčukalna pamatskola

       IV reiss (Mūzikas un mākslas skola) – pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās, piektdienās

18.00 – Inčukalna pamatskola

18.05 – pietura “Indrāni”

18.10 – Gauja (laukums pie ūdenstorņa)

18.20 – Kārļzemnieki (Kārļzemnieki 4)

18.30 – Vangažu vidusskola

18.35 – Vangažu stacija

18.45 – Kļavas (laukums pie Valdes)

18.55 – Inčukalna pamatskola

 

FORD TRANSIT, LC 7943

      I reiss

7.30 – Lielpurvi

7.40 – Zālītes

7.45 – Vangažu baznīca

8.00 – Vangažu vidusskola

8.20 – Kļavas (laukums pie Valdes)

8.30 –  Inčukalna pamatskola

      II reiss

 15.15 – Vangažu vidusskola

15.30 – Vangažu baznīca

15.35 – Bomīši

15.45 – Zālītes

15.55 – Lielpurvi

 

                            

                             

                 

SKOLAS ADRESE:

 

Zvaigžņu 2, Inčukalns,

LV-2141

Direktors: Kaspars Kiris 

mob. tālrunis: 28451134
e-pasts: kaspars.kiris@incukalns.lv

Pieņemšanas laiki 308. telpā:

pirmdienās 09.00-11.00,

otrdienās 09.00-11.00 

fakss: 67977275,

e-pasts: incukaln@latnet.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.n@inbox.lv

STUNDU LAIKI:

 

0. stunda 8.10 - 8.50
1. stunda 9.00 - 9.40
2. stunda 9.50 - 10.30
3. stunda 10.40 - 11.20
pusdieno 1.-3. klase
11.20 - 11.50
4. stunda 11.50 - 12.30
pusdieno 4.-9. klase
12.30 - 13.00
5. stunda 13.00 - 13.40
6. stunda 13.50 - 14.30
7. stunda 14.40 - 15.20
8. stunda 15.30 - 16.10

Kā mūs atrast...