Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Inčukalna pamatskola - SKOLĒNU AUTOBUSI

INČUKALNA PAMATSKOLA

SKOLĒNU AUTOBUSI

Skolēnu autobusa braukšanas grafiks 2020./2021.m.g.

SETRA , GP 1352

                   I reiss                                              

7.25 - Inčukalna pamatskola

7.30 - pietura “Indrāni”         

7.35 - Gauja (laukums pie ūdenstorņa)                                                     

7.50 - Vangažu vidusskola    

8.00 - Vangažu stacija                              

8.10 - Vangažu vidusskola                                   

8.20 - DUS “Totāls”                                             

8.25 - Inčukalna pamatskola

8.30 - pietura “Indrāni”

8.35 - Gauja (laukums pie ūdenstorņa)

8.40 - pietura “Sēnīte” 

8.45 - Inčukalna pamatskola    

          II reiss                                                      

14.00 - Inčukalna pamatskola                                    

14.05 - pietura “Indrāni”                                          

14.10 - Gauja (pietura „Gauja”)                                  
14.15 - DUS “Totāls”                                                

14.25 - Vangažu vidusskola                                     

14.35 - Vangažu stacija                                            

14.45 - pietura “Indrāni”                                        
14.50 - Gauja (pietura „Gauja”)                                           

15.05 - Inčukalna pamatskola                                    

III reiss

16.20 - Inčukalna pamatskola

16.25 - pietura “Indrāni”

16.30 - Gauja (pietura „Gauja”)

16.45 - Vangažu vidusskola

17.00 - Vangažu stacija

17.05 - pietura “Indrāni”

17.10 - Gauja (pietura „Gauja”)

17.15 - pietura “Sēnīte” 

17.20 - Inčukalna pamatskola

Skolēnu autobusa braukšanas grafiks 2020./2021.m.g.

Volkswagen Crafter, HR 4602

 I reiss

7.30 – Egļupe (pie bērnu rotaļu laukuma)

7.45 – Inčukalna pamatskola

8.00 – Vangažu vidusskola

8.20 – pagrieziens uz Ilgām

8.30 – Kārļzemnieki (Kārļzemnieki 4)

8.45 – Inčukalna pamatskola

 II reiss

16.00 – Inčukalna pamatskola

16.10 - Kārļzemnieki (Kārļzemnieki 4)

16.15 - pagrieziens uz Ilgām

16.25 – Vangažu vidusskola

16.35 – Kļavas (laukums pie Valdes)

16.45 – Inčukalna pamatskola

17.00 – Egļupe (pie bērnu rotaļu laukuma)

17.15 – Inčukalna pamatskola

  III reiss (Mūzikas un mākslas skola) – pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās, piektdienās

18.00 – Inčukalna pamatskola

18.05 – pietura “Indrāni”

18.10 – Gauja (laukums pie ūdenstorņa)

18.20 – Kārļzemnieki (Kārļzemnieki 4)

18.30 – Vangažu vidusskola

18.35 – Vangažu stacija

18.45 – Kļavas (laukums pie Valdes)

18.55 – Inčukalna pamatskola

 

FORD TRANSIT, LC 7943

I reiss

7.30 – Lielpurvi

7.40 – Zālītes

7.45 – Vangažu baznīca

8.00 – Vangažu vidusskola

8.15 – Kļavas (laukums pie Valdes)

8.25 – Salas 2

8.40 – Inčukalna pamatskola

 II reiss

 15.15 – Vangažu vidusskola

15.30 – Vangažu baznīca

15.45 – Bomīši

15.55 – Zālītes

16.05 – Lielpurvi

Sakarā ar Covid - 19 pandēmijas risku UN PAMATOJOTIES UZ BĒRNU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS LIKUMA 24. PANTA SESTO DAĻU, KAS NOSAKA, KA vecākiem vai personai, kuras aprūpē vai uzraudzībā bērns nodots, IR PIENĀKUMS NEATSTĀT BĒRNU LĪDZ SEPTIŅU GADU VECUMAM BEZPIEAUGUŠĀ VAI VISMAZ 13 GADUS VECAS PERSONAS KLĀTBŪTNES, skolēnu autobusā tiks uzņemti TIKAI SKOLĒNI UN SKOLĒNU PAVADOŠĀ PERSONA!

Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai"

"6.3.1 no 2020. gada 7. oktobra līdz 6. novembrim sabiedriskajā transportlīdzeklī pasažieri, izņemot bērnus līdz 13 gadu vecumam, lieto mutes un deguna aizsegus;".

Arī skolēnu pārvadāšanas autobusos vecāki nodrošina saviem bērniem deguna un mutes aizsegus jeb maskas.

                        

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Inčukalna novads, LV-2141

e-pasts: incukaln@latnet.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@incukalns.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.n@inbox.lv

Kā mūs atrast...