Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Inčukalna pamatskola - SKOLĒNU AUTOBUSI

INČUKALNA PAMATSKOLA

SKOLĒNU AUTOBUSI

Skolēnu autobusa braukšanas grafiks 2018./2019.m.g. SETRA , GP 1352
I reiss

7.25 - Inčukalna pamatskola
7.30 - pietura “Indrāni”
7.40 - Gauja (laukums pie ūdenstorņa)
7.55 - Vangažu vidusskola
8.00 - Vangažu stacija
8.10 - Vangažu vidusskola
8.20 - DUS “Totāls”
8.25 - Inčukalna pamatskola
8.30 - pietura “Indrāni”
8.35 - Gauja (laukums pie ūdenstorņa)
8.40 - pietura “Sēnīte”
8.50 - Inčukalna pamatskola


II reiss

13.55 - Inčukalna pamatskola
14.00 - pietura “Indrāni”
14.05 - Gauja (pietura „Gauja”)
14.10 - DUS “Totāls”
14.20 - Vangažu vidusskola
14.30 - Vangažu stacija
14.40 - pietura “Indrāni”
14.45 - Gauja (pietura „Gauja”)
15.00 - Inčukalna pamatskola


III reiss

16.20 - Inčukalna pamatskola
16.25 - pietura “Indrāni”
16.30 - Gauja (pietura „Gauja”)
16.45 - Vangažu vidusskola
17.00 - Vangažu stacija
17.05 - pietura “Indrāni”
17.10 - Gauja (pietura „Gauja”)
17.15 - pietura “Sēnīte”
17.20 - Inčukalna pamatskola


Volkswagen Crafter, HR 4602
I reiss

7.30 – Egļupe (pie bērnu rotaļu laukuma)
7.45 – Inčukalna pamatskola
8.00 – Vangažu vidusskola
8.30 – Kārļzemnieki (Kārļzemnieki 4)
8.45 – Inčukalna pamatskola
II reiss - pirmdienās

11.00 – Inčukalna Tautas nams
11.05 – pietura “Indrāni”
11.10 – Gauja (laukums pie ūdenstorņa)
11.20 – Kārļzemnieki (Kārļzemnieki 4)


III reiss

16.00 – Inčukalna pamatskola
16.10 - Kārļzemnieki (Kārļzemnieki 4)
16.20 – Vangažu vidusskola
16.30– Kļavas (laukums pie Valdes)
16.40 – Inčukalna pamatskola
16.55 – Egļupe (pie bērnu rotaļu laukuma)
17.10 – Inčukalna pamatskola


IV reiss (Mūzikas un mākslas skola) – pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās, piektdienās

18.00 – Inčukalna pamatskola
18.05 – pietura “Indrāni”
18.10 – Gauja (laukums pie ūdenstorņa)
18.20 – Kārļzemnieki (Kārļzemnieki 4)
18.30 – Vangažu vidusskola
18.35 – Vangažu stacija
18.45– Kļavas (laukums pie Valdes)
18.55 – Inčukalna pamatskola


FORD TRANSIT, LC 7943
I reiss

7.30 – Lielpurvi
7.40 – Zālītes
7.45 – Vangažu baznīca
8.00 – Vangažu vidusskola
8.20 – Kļavas (laukums pie Valdes)
8.30 – Inčukalna pamatskola

II reiss

15.15 – Vangažu vidusskola
15.30 – Lielpurvi
15.45 – Vangažu baznīca
15.55 – Zālītes


*Autobuss nekursē skolēnu brīvdienās! Kustības grafiks var mainīties ( -/+ ) dažas minūtes atkarībā no laika apstākļiem un ceļa stāvokļa.

SKOLAS ADRESE:

 

Zvaigžņu 2, Inčukalns,

LV-2141

Direktors: Kaspars Kiris 

mob. tālrunis: 28451134
e-pasts: kaspars.kiris@incukalns.lv

fakss:

67977275
e-pasts: incukaln@latnet.lv

Direktora vietniece

māc. jaut.

Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.n@inbox.lv

STUNDU LAIKI:

 

0. stunda 8.10 - 8.50
1. stunda 9.00 - 9.40
2. stunda 9.50 - 10.30
3. stunda 10.40 - 11.20
pusdieno 1.-3. klase
11.20 - 11.50
4. stunda 11.50 - 12.30
pusdieno 4.-9. klase
12.30 - 13.00
5. stunda 13.00 - 13.40
6. stunda 13.50 - 14.30
7. stunda 14.40 - 15.20
8. stunda 15.30 - 16.10

Kā mūs atrast...