Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Inčukalna pamatskola - NOVADĀ

INČUKALNA PAMATSKOLA

NOVADĀ

Nr. Pulciņa nosaukums Pulciņa vadītājs Tālrunis Maksas/bezmaksas Darba laiki Vieta
1. Deju grupa” Ķolibri” T. Everse 26519810 b/m pirmdiena,

trešdiena, ceturtdiena piektdiena

 

Vangažu vsk

2. Mūsdienu dejas “’Cat”1.-9. kl. E. Ozola 29312233 b/m pirmdiena

ceturtdiena

Vangažu vsk
3. Tautas deju pulciņš I.Indriksone   b/m otrdiena

ceturtdiena

Inčukalna psk
4. Bērnu tautas deju kolektīvs “Pīlādzītīs” I.Petrovska 29472304 b/m   Vangažu KN
5. Neatkarīgā estrādes deju grupa “Ciprese” I.Petrovska 29472304  

m

pirmdiena-

piektdiena

 

Vangažu KN

6. Līnijdejas K. Meikšāne 26407541     Vangažu KN
7. Vidējas paaudzes deju kolektīvs “Virši” A.Briņķis 29413203 b/m otrdiena

piektdiena

Inčukalna TN
8. Amatnieku kopa I.Kopmane   b/m otrdiena Vangažu

Dienas centrs

9. Labāko gadu deju kolektīvs “’Virši’’ A.Briņķis 29413203 b/m otrdiena,

ceturtdiena

Inčukalna TN
10. Bērnu tautas deju kolektīvs “Minkāns”

pirmssklas vecuma  grupa

1.-2. kl. bērnu grupa

l. Dombrovska 26456062 m   Inčukalna d/d

Inčukalna TN

11. Līnijdeju grupa pieaugušajiem A.Vāvers 20234084 m pirmdienās

plkst. 19.00

Inčukalna TN
12. Līnijdeju grupa pusaudžiem K. Vāvere 29575718 m svētdienās

plkst. 15.00

Inčukalna TN
13. Teātra pulciņš

’’Umurkumurs”

5.-12. kl. (latv.)

S. Runce 26131085 b/m otrdiena

trešdiena

Vangažu vsk
14. Teātra pulciņš

“Licedejs”5.-7. kl (kr.)

M. Zlotņikova 27872388 b/m piektdiena Vangažu vsk
15. Teātra pulciņš” Tādi esam” 8.-9. kl. (kr.) N. Filatova 27872388 b/m ceturtdiena Vangažu vsk
16. Bērnu teātra studija

“’Pigoriņi”

E. Ozola 29312233 b/m   Vangažu KN
17. Amatierteātris Z. Ezeriņa 28253723 b/m   Inčukalna TN
18. Koris 1.-4. kl. L. Neseroviča   b/m pirmdiena

trešdiena

Vangažu vsk
18. Koris 2. -9. kl. J. Tresnikova   b/m pirmdiena

trešdiena

Inčukalna psk
19. Inčukalna jauktais koris “Mežābele” V. Kikusts 26592633 b/m pirmdiena

ceturtdiena

Inčukana psk
20. Senioru koris “Atblāzma” Ņ.Kiršteina 29478592 b/m otrdiena

ceturtdiena

Inčukalna TN
21. Netradicionālie rokdarbi meitenēm

3.-9. kl.

I. Lījvaka   b/m piektdiena Vangažu vsk
22. Netradicionālie rokdarbi zēniem

2.-5. kl.

V. Lījvaks 29520577 b/m otrdiena

ceturtdiena

Vangažu vsk
23. Vizuālas mākslas pulciņš 1. -4. kl. K. Rone   b/m pirmdiena

trešdiena

Inčukalna psk
24. Vizuālās mākslas pulciņš 5. -9. kl. K. Rone   b/m otrdiena Inčukalna psk.
25. Projektēšana  8.-9. kl. K.Kiris 28451134 b/m pirmdiena Inčukalna psk.
26. Ansamblis 2.-4. kl. M. Sipčenko

J. Kaspers

  b/m piektdiena Vangažu vsk.
27. Pūtēju orķestrs V. Kikusts 26592633 b/m katru dienu Inčukalna psk.
28. Mākslinieku kopa J. Zvirbulis 67977604     Inčukalna TN
29. Sieviešu vokālais ansamblis “Kaprīze” J. Bunkus 20271787 b/m   Vangažu KN
30. Ukraiņu vokālais ansamblis “’Jatraņ” I.Dukule 29861068 b/m   Vangažos, Parka i. 2
31. Krievu vokālais ansamblis “Krievu kadriļa” G. Titarenko 2660955 b/m   Vangažos Parka 2
32. Baltkrievu vokālais ansamblis “ŽURAVKA” L. Aleksandrova 26715029 b/m   Vangažos

Parka 2

33. Ukraiņu jauniešu vokālais ansamblis “KVITOČKI” L. Nesteroviča 29656849 b/m   Vangažos

Parka 2

34. Bērnu vokālais ansamblis “KARUSELIS” L. Nesteroviča 29656849 b/m   Vangažu KN
35. Skolas avīze L. Atare   b/m trešdiena

otrdiena

Inčukalna psk
36. Jaunsargu pulciņš A.Šmaukstelis   b/m pirktdiena Vangažu vsk.
37. Audz vesels (peldēšana, stājas veidošanas, vingrojumi) 1.-9. kl. L. Medvedeva   b/m trešdiena

ceturtdiena piektdiena

Vangažu vsk
38. Jauno šahistu

pulciņš

A.      Mihailovs 26378722 b/m otrdiena Vangažu vsk
39. Handbols 2.-3. kl. V. Lījvaks   b/m pirmdiena

otrdiena

trešdiena piektdiena

Vangažu vsk
40. Handbols 7.-9. kl. V. Lījvaks   b/m otrdiena

ceturtdiena

piektdiena

sestdiena

Vangažu vsk.
41. Florbols Ģ. Bunkus   b/m prmdiena

trešdiena

Vangažu vsk
42. Futbols, klubs

”Super Nova”

J. Enģelis   b/m trešdiena

piektdiena

sestdiena

Vangažu vsk
43. Futbols “Dinamo –Saurieši”’ V. Jakševics   m otrdiena Vangaži/Inčukalns
44. Veterānu futbola komanda A.      Dreimanis   m   Inčukalns
45. Džudo

BJC Gauja

L. Kuzņecovs 20544154 m pirmdiena

trešdiena

piektdiena

Vangažu vsk
46. Grieķu romiešu cīņa S. Konoņenko   m pirmdiena

trešdiena

piektdiena

Vangažu vsk
47. Taekvando A.      Kožuhārs   m otrdiena

ceturtdiena

Vangažu vsk
48. Fiziskās sagatavotības pulciņš A.      Kalniņa   b/m pirmdiena

piektdiena

Inčukalna psk
49. Handbols (bērniem) V. Lījvaks   b/m pirmdiena SK
50. Badmintons

(skolēniem)

A.Kalniņa   b/m pirmdiena

trešdiena

SK
51. Badmintons (pieaugušajiem) S. Kalniņš   m pirmdiena

trešdiena

SK
52. Basketbols R. Apinis

P. Albužis

  m pirmdiena

trešdiena

SK
53. Volejbols (iedzīvotāji) A.      Cirulnieks   b/m otrdiena SK

Vangažu vsk

54. Galda hokejs S. Kalniņš   b/m ceturtdiena SK
             
55. Tradicionālā karate grupa U. Upmanis 29363087 m svētdienās Inčukalna TN
56. Florbols bērniem Ģ. Bunkus   b/m otrdiena

ceturtdiena

SK
57. Florbola komanda Coyoti (pieaug.) Ģ. Bunkus   m otrdiena

ceturtdiena

SK
58. Inčukalns/  (florbol) veterāni Ģ.Bunkus   m otrdiena

ceturtdiena

SK
59. Ūdens polo V. Ternovskis 28454554 m otrdiena

ceturtdiena

sestdiena

SK
60. Peldēšana

BJC Gauja

R. Lapsa

P.Kondrahins

  m pirmdiena-sestdiena SK

SKOLAS ADRESE:

 

Zvaigžņu 2, Inčukalns,

LV-2141

Direktors: Kaspars Kiris 

mob. tālrunis: 28451134
e-pasts: kaspars.kiris@incukalns.lv

fakss:

67977275
e-pasts: incukaln@latnet.lv

Direktora vietniece

māc. jaut.

Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.n@inbox.lv

STUNDU LAIKI:

 

0. stunda 8.10 - 8.50
1. stunda 9.00 - 9.40
2. stunda 9.50 - 10.30
3. stunda 10.40 - 11.20
pusdieno 1.-3. klase
11.20 - 11.50
4. stunda 11.50 - 12.30
pusdieno 4.-9. klase
12.30 - 13.00
5. stunda 13.00 - 13.40
6. stunda 13.50 - 14.30
7. stunda 14.40 - 15.20
8. stunda 15.30 - 16.10

Kā mūs atrast...