Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Inčukalna pamatskola - Eiropas veselīga uztura diena

INČUKALNA PAMATSKOLA

Eiropas veselīga uztura diena

8. novembrī bija Eiropas veselīga uztura diena. Mūsu skolas skolēni pārrunāja veselīga uztura nozīmi, meklēja receptes internetā, recepšu grāmatās, apjautājās ģimenē. Bērni gatavoja gan kopā ar vecākiem, gan patstāvīgi.

 

Apguva, cits filmēšanas, cits prezentāciju veidošanas prasmes, angļu valodas prasmes, jo daudziem bērniem šis uzdevums bija jāpaveic angļu valodā! Lielākoties bērni iesūtīja savus video, te būs redzamas tikai dažas mūsu skolēnu veselīgās un iecienītākās, mājās un ar mīlestību gatavoto ēdienu receptes ko prezentējām saviem draugiem Portugālē, Turcijā, Itālijā un Rumanijā Erasmus + projekta "Together ... in the Winds of Change" ietvaros.

Video skatīt ŠEIT

 

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Inčukalna novads, LV-2141

e-pasts: incukaln@latnet.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@incukalns.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.n@inbox.lv

Kā mūs atrast...