Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Inčukalna pamatskola - Patriotiska nedēļa Inčukalna pamatskolā

INČUKALNA PAMATSKOLA

Patriotiska nedēļa Inčukalna pamatskolā

Novembris latviešiem ir ne tikai veļu mēnesis, kad pieminam savus aizgājējus, bet arī patriotiskais mēnesis, kas sākas ar Lāčplēša dienu 11. novembrī.

Skolas skolēni un pedagogi kopīgā darbā ir radījuši svētku noskaņu. Klašu telpās var apskatīt skolēnu tapušās dekorācijas, bet skolas iekštelpās gaiteņi ir izdekorēti ar karoga krāsās veidotiem lukturīšiem un latviešu rakstu zīmēm. Lukturīši tika gatavoti klases stundās, mājturības, vizuālās mākslas stundās, kā arī radošās pašizpausmes pulciņā. Par kopīgo skolas tēlu rūpējās skolotāja Līga Līduma.
Lāčplēša dienā Iestājoties tumsai, skolas priekšā tika iedegts “gaismas ceļš” karoga krāsās. Patriotisko noskaņojumu pastiprināja latviešu strēlnieku dziesmas.
Klases stundās skolēniem bija iespēja uzzināt faktus par Lāčplēša dienu. Piemēram, 2.B klases bērni skatījās nelielu reportāžu, kur Inčukalna Tautas nama vadītāja Inga Freimane 2018. gadā stāstīja par Kārļa Zāles pieminekli un kaujām pie Raganas. Pēc tam bērni kopā ar skolotāju Ivitu Akmentiņu devās uz Inčukalna vecajiem kapiem, lai apskatītu atjaunoto pieminekli un aizdegtu svecītes, pieminot varoņus. Arī citi jaunāko klašu skolotāji kopā ar bērniem klases stundās ieplānojuši apmeklēt šo piemiņas vietu.
Savukārt, mācību materiālu angļu valodā – elektronisko grāmatu “Latvijas pase” visām klases stundām, kas veltīta Latvijas dzimšanas dienai, izveidoja Erasmus+ projekta “Kopā pārmaiņu vējos” komanda. Projekta partneri – skolas Rumānijā, Itālijā, Turcijā, Portugālē arī saņēma šo elektronisko grāmatu, lai labāk iepazītu savu parteri – Latviju. Elektronisko grāmatu var apskatīt šeit: https://bit.ly/35eA2S8

 Rakstu sagatavoja Ivita Akmentiņa un Zinta Nolberga

ozio_gallery_nano
 

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Inčukalna novads, LV-2141

e-pasts: incukaln@latnet.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@incukalns.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.n@inbox.lv

Kā mūs atrast...