Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Inčukalna pamatskola - Peldēt droši

INČUKALNA PAMATSKOLA

Peldēt droši

13. un 14. maijā notika tiešsaistes nodarbības skolēniem par drošu uzvedību pie ūdens. Nodarbības par drošību pie ūdens tiešraides skatījumu skaits sasniedza 60.5 tūkstošus skatījumu!

 Nodarbībā skolēni uzzināja, kam pievērst uzmanību, izvēloties drošu peldvietu, kāda ir pareiza un atbildīga uzvedība atpūšoties pie ūdens un nodarbojoties ar ūdenssporta veidiem. Tika skaidrota peldētprasmes nozīme, iemesli, kā rezultātā var notikt nelaime, un kliedēti mīti par slīkšanas atpazīšanu.
Biedrība Peldēt droši saka milzīgu paldies ikvienam, kurš palīdzēja sasniegt ceturto daļu visas Latvijas skolēnu dalību nodarbībā.
Informējam, ka nodarbības video ieraksts ir publicēts Peldēt droši mājas lapā https://peldet.lv/esi-zinoss/, tur atradīsiet arī kampaņas animācijas klipu, kā arī citus izglītojošus materiālus. Tuvojas vasara un vecāki kopā ar bērniem var iepazīties ar materiāliem par drošību pie ūdens.

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Siguldas novads, LV-2141

e-pasts: incukaln@latnet.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@incukalns.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.n@inbox.lv

Kā mūs atrast...