Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Inčukalna pamatskola - Radi gleznu no jauna!

INČUKALNA PAMATSKOLA

Radi gleznu no jauna!

Šī mācību gada otrajā semestrī skolēniem teātra mākslas priekšmets bija jāapgūst mājās, individuāli, pildot dažādus uzdevumus.

 Bērniem bija jāiesūta bildes, kurās tika atdarinātas dažādas emocijas, bija jāiejūtas kāda profesijas pārstāvja lomā, jāiedarbina iztēle un jāatbild uz jautājumiem tiešsaistes stundā par dzīvi, par darbu, finansēm, bērni mežģīja mēli, lai mācītos skaidri runāt, trenēja elpu, filmēja video ar divu cilvēku sarunu, kas beidzas ar sakāmvārdu, un pats beidzamais un iespaidīgākais darbs, ko bērni paveica bija - Radi gleznu no jauna! Bērni aplūkoja un izvēlējās kādu mākslas darbu, rūpīgi vēroja un atveidoja personāža kustību, žestus, mīmiku, radoši piestrādāja, lai piemeklētu personāžam līdzīgu tērpu, piedomāja pie dekorācijām, fona.

Paldies par radošumu un ieguldīto darbiņu! Ļoti ar jums lepojos!

Rakstu sagatavoja Ieva Kalniņa

ozio_gallery_nano

 

 

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Siguldas novads, LV-2141

e-pasts: incukaln@latnet.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@incukalns.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.n@inbox.lv

Kā mūs atrast...