INČUKALNA PAMATSKOLA

Turpinām strādāt radoši

Prieks par atkalsatikšanos gan dots bija vien divas nedēļas, kuru laikā aizvadījām divas nodarbības svaigā gaisā. Šis laiks bija īpaši noderīgs, lai veiksmīgāk nostiprinātu iegūtās zināšanas online nodarbību laikā.

Šis laiks bija īpaši noderīgs ne tikai, lai veiksmīgāk nostiprinātu iegūtās zināšanas online nodarbību laikā, bet arī, lai satiktu sen neredzētos klasesbiedrus, socializētos, dalītos iespaidos ar vairāku mēnešu laikā piedzīvoto, kā arī pavadītu nedaudz vairāk laika svaigā gaisā un izbaudītu pavasara tuvošanos.

Tagad, kad diemžēl šīs tikšanās vairs nav iespējamas – turpinām darboties attālināti. Skolēni šajā laikā vairāk iemācās sekot instrukcijām, piemēram, lokot origami. Tāpat arī vizuālās mākslas un mājturības netiek atstātas novārtā un skolēni turpina radošo darbu – gan darbojoties ar plastilīnu un veidojot mīļākos dārzeņus par kuriem mācījušies dabaszinībās, gan izmantojot krāsas un veidojot oriģinālus mākslas darbus. Skolēni paši ir mācījušies arī mājās gatavot ēdienu, kur atkal jāsaka pateicība vecākiem par palīdzēšanu un drošības nodrošināšanu, kamēr bērni attīsta šīs dzīvē noderīgās prasmes.
Īpaši priecājamies redzēt kā šajā laikā bērni izmanto savu oriģinalitāti un radošumu darbu veikšanā! Šis laiks ir devis īpašu iespēju skolēniem nesalīdzināt sevi vienam ar otru, būt pašpārliecinātākiem un iegūt prasmes, kuras klātienes nodarbību laikā nebūtu iespējams iemācīties.

Rakstu sagatavoja Aiva Švikule

ozio_gallery_nano

 

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Siguldas novads, LV-2141

e-pasts: incukaln@latnet.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@incukalns.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.n@inbox.lv

Kā mūs atrast...