Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Inčukalna pamatskola - Dots devējam atdodas!

INČUKALNA PAMATSKOLA

Dots devējam atdodas!

Šogad 1.b klases bērni atsaucās Rīgas Zooloģiskā dārza aicinājumam vākt dzīvnieciņiem ozola zīlītes, cerībā, ka zvēri būs priecīgi, bet paši tiks pie lielās balvas- Zooloģiskā dārza apmeklējuma.

Bērniņi ar saviem vecākiem salasīja tik cik spēja, diez vai tik daudz, lai uzvarētu konkursā, bet noteikti tik daudz, lai būtu pelnījuši ekskursiju!
Paldies Inčukalna pašvaldībai par to, ka nodrošināja mums izdezinficētu, lielo, zaļo skolas autobusu ar šoferīti, kas mūs aizveda un atveda.
Laiks mūs šogad lutina, rudens ir īpaši skaists un silts, ekskursija bija brīnišķīga!!! Gida pavadībā apmeklējām dažādus zvērus un uzzinājām daudz jaunas un interesantas informācijas, protams, ievērojot visus drošības pasākumus - izrunāti drošības noteikumi, tīras rokas, dezinficētas virsmas, distance.

Rakstu sagatavoja Ieva Kalniņa

ozio_gallery_nano

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Inčukalna novads, LV-2141

e-pasts: incukaln@latnet.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@incukalns.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.n@inbox.lv

Kā mūs atrast...