Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Inčukalna pamatskola - Pašizpausme dejā

INČUKALNA PAMATSKOLA

Pašizpausme dejā

Prieks, kur tu rodies?
Kopā būšanā, kā arī jauna radīšanā, mērķu sasniegšanā, sevis pārvarēšanā. Teātra māksla ir jauns mācību priekšmets mūsu skolā. Pēc jaunajām kompetencēm to pakāpeniski apgūs visas klases, 1.-3.klases integrēti, bet no ceturtās klases tā jau būs viena mācību stunda nedēļā.

Mācīsimies attīstīt savu individualitāti, iztēli, lietot balsi, kustības, attīstīt vērīgumu, spontanitāti, sadarbības prasmes, veidot prasmes pārliecinoši un brīvi uzstāties auditorijas priekšā, un daudzas citas dzīvē noderīgas lietas.
Pašizpausme dejā un kustībā arī ir viens no teātra mākslas elementiem, tāpēc bērni 4. a, 4. b un 7. klasēs ar aizrautību ķērās pie visu pasauli iepriecinošās, iedvesmojošās Jerusalema dziesmas dejas soļu apgūšanas. Lai sasniegtu savu mērķi, bērni gan skolā, gan mājās trenējās, vienojās par to, ko vilks mugurā, kur filmēsies un, pateicoties Helmuta Lejnieka no 6. b klases atsaucībai un prasmēm montēt, tapa šis prieka pilnais, brīnišķīgā rudens vēsmām bagātais video.

Video var skatīt ŠEIT 

Rakstu sagatavoja Ieva Kalniņa

 

 

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Inčukalna novads, LV-2141

e-pasts: incukaln@latnet.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@incukalns.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.n@inbox.lv

Kā mūs atrast...