Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Inčukalna pamatskola - Ziemassvētku tirdziņš

INČUKALNA PAMATSKOLA

Ziemassvētku tirdziņš

19.decembrī skolā notika Ziemassvētku tirdziņš, kuram skolēni bija gatavojušies jau krietni ilgu laiku. Liela daļa 1.- 6.klašu skolēnu iejutās gan tirgotāju, gan pircēju lomā. Kā viņiem veicās?

No 1.a klases tirdziņā piedalījās vairums skolēnu. Tā viņiem bija jauna un īpaša pieredze, kas spilgti izpaudās gaidīšanas un darīšanas priekā. Tie, kuri šajā reizē vēl neuzdrošinājās piedalīties, vai bija apslimuši, ieinteresējās un izteica vēlmi piedalīties nākamreiz. Mazie kopā ar saviem vecākiem bija ļoti centušies, lai viss izdotos godam, - sākot no pašu gatavotiem, interesanti noformētiem našķiem līdz pašu darinātām rotām. Bērni uzklausīja arī audzinātājas padomus, līdz ar to, veikli un bez aizķeršanās sagavojās gan tirgošanās procesam, gan mācījās rīkoties ar naudu, sadarboties viens ar otru un iepirkties. Daži no skolēniem bija satraukušies, jo labi neprot rīkoties ar naudu. Protams, skolotāja bija klāt, lai atbalstītu un palīdzētu. Bērniem patika ne tikai tirgoties, bet arī doties iepirkties pie citiem. Manuprāt, bērniem tā bija liela sākotnējā pieredze tirgošanā.
2.a klases skolēni ar lielu aizrautību un interesi gatavojās Ziemassvētku tirdziņam. Paldies vecākiem, kas radoši, ar lielu entuziasmu atbalstīja bērnu pirkt un pārdot prasmi. Viss bija rūpīgi pārdomāts un izdevies!
3.a klases skolēni lielā sjūsmā sagaidīja Ziemassvētku tirdziņu, jo viņi tam bija gatavojušies jau laikus. Tirdziņā skolēni piedāvāja pašgatavotus auskarus, piespraudes, aprocītes, kā arī eglīšu rotājumus no dažādiem materiāliem – plastilas, filca materiāla, koka. Bagātīgs bija arī pašgatavoto konditorejas izstrādājumu piedāvājums – kēksi, vafeles, smalkmaizītes, piparkūkas. No ietirgotās naudas skolēni daļu ziedoja dzīvnieku patversmei, kuru tālāk nogādāja Amēlijas Stankēvičas mamma.
4. a klases skolēni cītīgi gatavojās Ziemassvētku tirdziņam. Skolēni, jau ar iepriekšējos gados iegūtajām zināšanām, veiksmīgi tika galā ar tirdzniecības vietas iekārtošanu, preces noformēšanu un reklamēšanu. Preču klāsts bija dažāds: krūžu paliktnīši, kēksiņi, piparkūkas u.c. Prece tirgojās labi un bērni bija apmierināti. Bija arī skolēni, kas labāk iejutās pircēju lomā, lai atbalstītu savas klases tirgotājus, gan citus bērnus. Apmeklējot tirdziņu bija iespējams iegādāties vēl trūkstošās Ziemassvētku dāvaniņas.
4. b klase: Jā, Ziemassvētku tirdziņš ir jauka tradīcija! Tirdziņš bija ļoti ” feins”, bērni bija priecīgi, visu bija veiksmīgi iztirgojuši, paši iepirkušies, paēduši, padzēruši. Jauka tradīcija!

Tirdziņu atbalstīja arī 5.a un 5.b klases skolēni, kuri ar vecāku atbalstu arī bija sagatavojuši gan ēdamas, gan praktiskas lietas.

Paldies skolēniem un viņu vecākiem par ieguldīto darbu un laiku Ziemassvētku tirdziņa labumu tapšanā, un, lai daudz jaunu, radošu ideju nākamreiz!

Rakstu sagatavoja Antra Upīte

ozio_gallery_nano

DARBS VASARĀ:


Direktora pienākumus ar pieņemšanas laikiem

pirmdienās 10.00-13.00,

trešdienās 10.00-13.00 izpilda: 

08.06.2020.-14.06.2020.

Irēna Ņikitina, t.29145337,

15.06.2020.–12.07.2020.

Armands Pētersons, t.27339967,

13.07.2020.-18.08.2020.

Anete Andersone, t.20384881,

saskarsme elektroniski: incukaln@latnet.lv

 

SKOLAS ADRESE:
Zvaigžņu 2, Inčukalns,

LV-2141

Direktors: Kaspars Kiris 

mob. tālrunis: 28451134
e-pasts: kaspars.kiris@incukalns.lv

fakss: 67977275,

e-pasts: incukaln@latnet.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.n@inbox.lv

Kā mūs atrast...